Zinok a naše zdravie. Ako nám môže pomôcť

zdravie

‚Čoraz viac vlasov mi ostáva po česaní na hrebeni. To nie je možné. A čo moje krásne nechty. Bývali tak pevné a mohla som ich nosiť dlhé. Veľmi sa mi lámu. Nič nevydržia.‘ – premietalo sa mi v ostatnom čase čoraz častejšie hlavou.

Nepríjemný monológ. Chcela som sa ho zbaviť. Rýchlo a najlepšie navždy. Veľmi to nešlo. Rozhodla som sa konať. S počasím to nemá nič spoločné.

Dôležité je aké počasie si nosíte v duši.

Možno ste to aj vy zažili. Znížená imunita dôsledkom nedostatku času na svoj vlastný život. Stále sa niekam ponáhľame. Nemáme kedy relaxovať. Načo? Chceme dobehnúť vlastnú smrť?

NIE!

Chceme žiť! Užívať si všetky tie krásy okolo nás. Stretnutia s priateľmi možno pri poháriku dobrého vína. Na všetky tie krásne aktivity potrebujeme len takú veľkú drobnosť.

Zinok baner

Zdravie! Ideálne, keď je pevné!

Je dobré starať sa pravidelne o svoju imunitu. Nie každý je presvedčený o tom, že mu pomôže opakovať si: “Som zdravý! Som zdravý! Cítim sa čoraz lepšie!” Mne to pomáha a predsa občas rada podporím svoje zdravie aj doplnkami výživy.

Ako na pevné zdravie

Jem alebo skôr pijem doplnky výživy pre zdravie svojich kĺbov lebo veľa športujem a chcem tak robiť veeeľmi dlho. Jem zdravé veci aby som bola dlho zdravá a tak podporujem svoje telo správnou stravou. Teraz ešte pridám zinok aby boli moje vlasy pevnejšie a nechty odolnejšie.

Ženy mi iste dajú za pravdu, že nie je nič horšie ako polámané a neupravené nechty. Podobne to platí aj o vlasoch. My ženy sa chcem páčiť. Chcem byť krásne a upravené. Chceme si vychutnávať letmé letné mužské pohľady. Ja osobne si ich rada vychutnám v ktoromkoľvek ročnom období.

S prichádzajúcou zimou, kedy sa mnohí ľudia tešia na zimné športy naše telo potrebuje viac doplniť zinok. Môže byť menej slniečka, ktoré naše telo potrebuje aby produkovalo prirodzené vitamíny pre svoju potrebu. Je dobré ich telu dodať v zimnom období prostedníctvom doplnokov výživy.

Mnohé je možné nájsť v strave. Tá je tiež bohatšia v sezóne. Nenechávajme si telo vypýtať plačom čo potrebuje. Dajme mu to s úsmevom, skôr ako o to požiada. Hoc už spomínanými padajúcimi vlasmi alebo polámanými nechtami. Aj naše kosti ocenia zinok.

Pevné zdravie

Zdravie je na prvom mieste. Keď sme zdraví dokážeme čokoľvek. Maličkosť je zobrať si pravidelne doplnok výživy pre podporu svojho zdravia. Hovorí sa, že zdravie máme len jedno. Tak žime, pracujme a radujme sa tak aby sa z toho tešilo aj naše telo. Fyzické aj psychické telo. Keď je myseľ a telo v rovnováhe, zrazu všetko funguje presne tak ako má.

Náš život sa uberá tým správnym smerom s absolútnou ľahkosťou. Dobrá imunita je skvelý začiatok a pevný základ.