Zdravé potraviny – V zdravom tele zdravý duch

Určite mi dáš za pravdu, že keď je zdravá myseľ máme aj zdravé telo. A platí to aj opačne. Ja si myslím, že tak ako je dôležitá kvalitná potrava pre našu myseľ. Teda to ako o sebe krásne rozprávaš. Koho zo seba vytváraš. Akú osobnosť.

Šport a jedlo

Fyzické telo je rovnako dôležité. Nestačí ho len umyť a nechať prebehnúť. Treba mu dodať aj „kvalitné palivo“ aby mohlo perfektne fungovať. Viem, že o svoje auto sa staráš perfektne. Pri niektorých ľuďoch je však veľký otáznik ako je možné, že sa tak super nestarajú aj o svoje telo. Jedlo mnoho krát považujú za to, že veď tam niečo nahádžem ako do miešačky a je to.

Nie takto to nefunguje. Keď chceš byť zdravý, treba samozrejme pohyb v kombinácii s kvalitnými potravinami. Netvrdím, že nesmieš mať žiadne neresti. Pretože je lepšie „zožrať“ niečo hoc nezdravé bez výčitiek ako sa trápiť výčitkami. Práve tie môžu byť nie na prospech.
Športové doplnky

Objednať TERAZ !!!

 

 

 

 

 

 

 

Keď už zješ tak už to v tom bruchu nechaj. Ono to aj tak za nejaký čas opustí tvoje telo prirodzenou cestou.

Zdravé potraviny

Ponúkam ti tip na skvelé zdravé potraviny a doplnky výživy. Pre maškrtníkov tu je aj Proteínová verzia orieškovo-čokoládovej nátierky – Proteinella s prospešnými živinami a nie len prázdnymi kalóriami. Pre športovcov tu nájdeš Výživové doplnky pre podporu rastu svalovej hmoty, zvýšenie výkonu a regeneráciu. Rovnako aj Macha, Kokosový olej, Zelený jačmeň, Chlorellu, a veľa ďalších telu prospešných potravinových doplnkov.

Ja mám rada zelenú kávu lebo je šetrnejšia k môjmu žalúdku ako nejaká lacná z bežného obchodu.

Prajem ti skvelý výber a viem, že si vyberieš niečo čo ti bude robiť skvelé pocit v tvojom brušku. A tiež ostane nezabudnuteľná chuť na jazyku. Stačí pozrieť, vybrať a objednať.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*