Thermal Ski Jasná

Thermal Ski Jasná

Máte radi dovolenku u nás doma na Slovensku a obávate sa vysokých cien a neochotného personálu? Aj mne sa to už stalo. No nehádžem ich všetkých do jedného vreca. Zahoďte váš strach. Strach ešte aj tak nikomu nepomohol.

Aj turisti z nášho okolia vedia, že Slovensko ponúka veľa krásnych miest. Jedným z nich sú bezpochyby naše dych berúce Tatry. Zbaľte si veci a vyrazte do Tatier. Jasná, to je lepšie ako vyhrať jackpot. Dohovoríte sa tu rodným jazykom. Cítite sa tu ako na dovolenke, lebo turisti z okolitých štátov prídu k nám. Služby sú aj nadštandardné a ceny primerané. Vzdialenosť? Z každého kúta nášho štátu sa sem dostanete do pár hodín a je úplne jedno či autom, autobusom alebo vlakom. To už nechám na vás.

Nové apartmány Thermal Ski Jasná umiestnené na začiatku doliny, kúsok od bobovej dráhy a malého lyžiarskeho strediska Žiarce bude to správne miesto, kam sa budete večer po celodenných výletoch vracať príjemne unavený a plný zážitkov, či už v lete alebo v zime. Vaše deti vás za to budú milovať ešte viac ako doteraz. 🙂 Prípadne sem vyrazte s priateľmi. Príjemná oslava mimo domu alebo len také priateľské dovolenkové posedenia… Hmmm, drink v ruke a nohy v bazéne s pohľadom na majestátne Tatry. V zime sneh za krkom a super unavený z lyžovačky či snowboardovačky. Čo poviete?

Máte radi Demänovskú dolinu? Ešte ste tu neboli? Vy žartujete? Šup, zbaliť a vyraziť na výlet. Ubytovanie Demänovská dolina vám poskytne príjemné útočisko v noci na relaxáciu tela aj duše pre vás aj celú rodinu. Nové detské ihrisko v areáli poteší vaše ratolesti a vy si aspoň na chvíľku môžete dať v pokoji s partnerom kávu. Rodinná dovolenka sa vám bude zdať ako prechádzka krajinou zázrakov.

Po okolí máte takmer neobmedzené možnosti výletov. Túry v okolí alebo radšej bicyklujete? Cyklotúry rôznych obtiažností a smerov sa vám budú páčiť na prvé šliapnutie do pedálov, aj keď sa cítite len ako začiatočník.

Keď budete v Jasnej určite sa oplatí ísť pozrieť Chopok je tam nádherný výhľad a ten kryštálovo čistý vzduch rozhodne stojí aj za vybočenie z vami naplánovanej cesty. Lanovka na Chopok je len pár kilometrov od „miesta činu“,  aby ste prestali myslieť na starosti a vychutnali si krásy našich nádherných hôr.

Apartmány jasná majú krásne názvy podľa kopcov Poľana, Ďumbier a Chopok a vy sa tu budete cítiť ako doma. V každom z nich si aj workoholici nájdu svoju wifi sieť a môžu tak mať polopracovnú dovolenku, keď už bez toho nemôžu existovať.

Mám rada leto, no teším sa aj na zimu, ako si to tu užijem.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*