Superpotraviny – Zeleny životabudič ťa dostane do formy

superpotraviny

Superpotraviny ti pomôžu so zdravým. Jedinečná kombinácia BIO zelených superpotravín v jednom produkte. To je tak neuveriteľné, že to doslova musím otestovať.  Blendea SUPERGREENS je zmes zeleného jačmeňa, mladej pšenice, chlorelly a spiruliny.

Tieto superpotraviny detoxikujú tvoj organizmus. Zlepšujú ti tak trávenie, posilňujú imunitný systém. Zabraňujú prekysľovaniu a obmedzujú pocit únavy. Možno si to poznáš a aj tak to zdôrazním. Čo ješ tým sa stávaš. Takže áno, od jedla závisí aj tvoj fresh stav aj nálada.

slevovy-kupon.png

Jen jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun důležitých látek pro pevné zdraví. Začněte svůj den s Blendeou!

Superfoods v prírodnej a nespracovanej forme majú výborné vlastnosti podporujúce silu a energiu tvojho tela. Sú výborným zdrojom živín prospešných pre zdravie, správnu funkciu imunitného systému, tvorbu serotoninu, ďalej čistia organizmus a napravujú kyslosť tela.

Superfoods sú významnou zásobárňou proteinov, vitamínov, minerálov, esenciálnych polysacharidov, antioxidantov, enzymov a esenciálnych mastných kyselín.

Superpotraviny. Čo to je?

Superpotravina predstavuje skupinu potravin a doplnkov stravy. Vyznačujú sa vysokým obsahom dôležitých živín pre ľudské telo a to v neporušenej prírodnej forme. K „superfoods“, patrí napr. ovocie lucuma, čisté kakaové boby, mladý jačmeň alebo semienka chia. Nie je to novinka. Sú to plody konzumované mnohými civilizáciami niekoľko storočí a tisícročí. Napr. šťavu z mladého jačmeňa si dopriali už gladiátori v časoch antického Grécka a Ríma.

banner-970x250-1477929983.jpg

Väčšina superfoods pochádza predovšetkým z oblasti Južnej Ameriky alebo Ázie a často rastú v klimaticky drsných podmienkach. Aby tieto rastliny prežili a mohli rásť v týchto náročných podmienkach, musia byť prirodzene vybavené veľmi vysokým obsahom živín.

Pre mňa je zdravie veľmi dôležité a práve preto som sa rozhodla to otestovať. Ja si myslím, že to budeš mať s dôležitosťou zdravia veľmi podobne.

Keď máš chuť ísť do toho so mnou tak si objednaj tovar teraz! Stačí kliknúť na tlačítko.

Pri objednávke zadaj kod kupónu: 100usetrim

Objednať TERAZ !!!


Pridaj sa na FB fanpage a žiadny článok ti neunikne.


 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*