Superpotraviny pre vaše zdravie sú tu

superpotraviny

Objavte cestu k „superpotravinám“, schudnite a upevnite si zdravie

Začali ste sa zaujímať o zdravý životný štýl a záleží vám na tom, ako sa stravujete? Túžite schudnúť, ale nechcete držať diéty s krátkodobým efektom a hľadáte v prvom rade prírodnú cestu, ako zlepšiť svoj vzhľad a posilniť zdravie? So Super mixérom Nutribullet objavíte úplne nový spôsob stravovania, ktorý vyťaží z vášho jedla maximum vitamínov, zlepší vaše zdravie a dostane vás do formy.

Prečo je také dôležité vedieť, čo vlastne jeme?

Aké ste mali dnes raňajky? Pravdepodobne niekde medzi obliekaním a zamykaním dverí od bytu ste do seba natlačili nejaké pečivo, či sladký jogurt, ako väčšina ľudí. V horšom prípade ste raňajky vynechali úplne. V dnešnom uponáhľanom svete je naozaj veľmi ťažké nájsť si čas na zdravé jedlo a stravovať sa pravidelne.

Podľa štatistík s každými desiatimi rokmi života človek dokáže vstrebať o 10 % menej živín z jedla a každým rokom sa toto percento znižuje. Tráviaca sústava bežného vystresovaného človeka zahlteného prácou je s pribúdajúcimi rokmi života vyčerpaná a nedokáže pracovať, tak ako kedysi. Čím menej živín sa nám dostáva, tým viac zdravotných problémov sa začne objavovať, vrátane nadváhy a obezity.

 

Užite si život na MAXIMUM tým, že získate MAXIMUM zo svojho jedla

Ako môžete svojmu telu pomôcť uzdraviť sa a zároveň dosiahnuť vytúžený vzhľad? Nemusí to vôbec byť nepríjemná
a drastická zmena. Odpoveďou je extrakcia živín.

Vedeli ste o tom, že najviac vitamínov sa ukrýva v šupkách, semiačkach ovocia alebo v tvrdých častiach zeleniny? Áno, sú to práve tie časti potravín, ktoré bežne vyhadzujete, ako napríklad zrniečka hrozna alebo hlúbik z brokolice, ktoré obsahujú najviac antioxidantov a vitamínov. Ak ste ich niekedy skúšali rozmixovať alebo odšťaviť, zrejme ste neuspeli.

Super mixér Nutribullet so silným motorom a špeciálnou extrakčnou čepeľou si hravo poradí aj s takýmito “tvrdými orieškami”. Odteraz môžete premeniť bežné jedlo na smoothie – super jedlo obsahujúce tzv. fytonutrienty, ťažko dostupné výživové látky. Raňajky pripravíte do piatich minút extrahovaním ovocia, zeleniny a orieškov a dodajú vám dostatok energie dopoludnia. Nutribullet sa veľmi jednoducho používa, zvládnu to aj vaše deti a navyše nie je potrebné žiadne komplikované čistenie. Stačí opláchnuť nádobku vodou.

Super mixér pre celú rodinu

Ak máte veľkú rodinu a chcete, aby sa aj jej ostatní členovia stravovali zdravo, vyskúšajte Nutribullet Family Pro. Rodinná sada obsahuje silný až 900 W motor a dostatočne veľkú nádobku na prípravu zdravých kokteilov pre niekoľko ľudí. Stačí ich deťom pribaliť do školy a zobrať si ich do práce v prenosnej nádobke, ktorá je súčasťou balenia. Rozmixujte hrsť špenátu, jablko, banán a oriešky a máte nutrične vyvážené raňajky. Vaše deti si ich takisto obľúbia. Vďaka sladkej chuti ovocia si ani nevšimnú, že ste do kokteilu primiešali brokolicu alebo špenát. 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*