Gélové nechty – trendy 2019

gelové nechty

Nalepené umelé nechty sú už roky prežitkom. V súčasnosti sú pýchou každej modernej ženy, ktorá sa stará o svoj zovňajšok dokonale upravené gélové nechty. No aj tie podliehajú trendom. Čím teda zaujmete v roku 2019?

Gélové nechty rôznych farieb

Čo sa farieb týka, nepokazíte to hádam žiadnou. Pastelovou, sýtou a ani metalickou. Novým zaujímavým trendom sú aj priehľadné gélové nechty.

Gélové nechty a motívy

Pri motívoch to tiež nie je jednoznačné. Žijeme v dobe, keď sa každý snaží vyniknúť, byť niečím svojský, originálny. Ako náhle je niečo “IN“ okamžite sa ľudia snažia robiť opak a tak je z toho ďalší trend. Takže to nepokazíte jednoduchými jednofarebnými ani detailne zdobenými nechtami. Nebojte sa vsadiť ani na klasiku v podobe francúzskej manikúry.

Taktiež sa môžete blysnúť nejakými vzormi. Gél laky na nechty so šachovnicovým a rôznymi zvieracími vzormi budú v roku 2019 určite trendy.

Dojem rozhodne nezničíte, ak budete mať jeden necht upravený inak ako ostatné, prípade ak budete mať na každom nechte niečo iné. Samozrejme, musí to všetko spolu skvelo ladiť.

Úplne nenamaľované nechty

Najjednoduchšia sada na gélové nechty bude postačujúca pre nasledujúci typ gélových nechtov. V roku 2019 nás totiž čaká trend neúplne namaľovaných nechtov.

3D gélové nechty

Na akcie, kde sa chcete predviesť, zas môžete požiadať manikérku aby sa s vašimi nechtami naozaj vyhrala. Trend posledných mesiacov, ktorý sa tu rozhodne chystá ešte akú-takú dobu pobudnúť je 3D dizajn nechtov.

Samozrejme, nezabudnite si dať na vaše nechtíky pozor, nech už budú trendy v roku 2019 akékoľvek. Nechty môžu byť premakané do najmenšieho detailu a manikérka si s nimi môže dať hodiny práce. Ak si však na ne nedáte pozor, všetka snaha, čas aj investície vyjdú navnivoč.