Doplnky stravy – prekonajte jarnú únavu

imelo hloh horčík

Jar už nie je za dverami. Už je priamo medzi nami. Pre niektorých ľudí príchod jari znamená aj príchod jarnej únavy. Možno si teraz kladiete otázku: Existuje vôbec niečo ako jarná únava? Veď ja nič také nepociťujem. Každý z nás je iný a inak reaguje na vrtochy počasia.

Po zime môže byť telo niektorých ľudí oslabené nedostatkom slnečných lúčov a prirodzeného svetla. Možno patríte medzi tých, ktorí pravidelne obohacujú svoje jedlo o  doplnky stravy. Robíte SPRÁVNE! Nerobí tak každý. A práve týto ľudia môžu pociťovať únavu na jar, keď sa všetko prebúdza.

imelo hloh horčík

Potreba vitamínov v dennom živote

Každá živá bytosť potrebuje VITAMÍNY a minerály. Je len na nás ako ich vieme do tela dopĺňať. Veľa vyriešime ovocím a zeleninou. Na pokrytie dennej dávky niektorých vitamínov nie je možné zjesť toľko množstva ovocia a zeleniny. Boli by to doslova plné stoly. To by sme nerobili nič iné len jedli celé dni. Ten neprirodzený tlak mať veci pod kontrolou by nás mohol oberať o zážitky s rodinou, deťmi a priateľmi. Stojí to za to?

Existuje aj jednoduchšia a efektívnejšia forma. Stále to budú prírodné produkty. Vedeli ste, že taký PAGAŠTAN KONSKÝ pomáha udržiavať správnu cirkuláciu krvi? Priaznivo pôsobí na cievy a kapiláry a ešte potláča pocity “ťažkých nôh”.

Je dostupný v tobolkovej forme a nájdete ho pod jednoduchým názvom Gaštan plus. Toto je len jedna z možností ako si môžete POMÔCŤ. Sedavé zamestnanie nás nenúti príliš sa pohybovať. Nie všetci ho chceme kompenzovať športom a možno nie všetci máme na to čas.

gaštan plus

Ako byť fit a svieži aj na začiatku jari

Prekonať jarnú únavu nám pomôže HORČÍK so svojimi prírodnými spojencami ako je imelo a hloh. Horčík pomáha udržiavať normálny energetický METABOLIZMUS a prispieva k zníženiu únavy i vyčerpania. Imelo podporuje srdcovú funkciu. Hloh zase prispieva k regulácii srdcovej aktivity a zvyšuje zásobenie kyslíkom.

Doplnky stravy sú súčasťou našich životov tak ako priatelia. Naučme sa ich používať správne a naše zdravie sa zlepší.

Krása a zdravie je prirodzená pre každého z nás.