Vek je len číslo – toto je jeden z mnohých dôkazov

vek je len číslo

Vek je len číslo. Som o tom presvedčená čoraz viac. Je to vlastná skúsenosť. Sú to videá, na ktoré sporadicky narazím na rôznych serveroch. Jedno z nich sa mi veľmi páči.

Vek je len číslo

91 ročná pani, dalo by sa povedať, že doslova mladica. Trénuje asi 2x do týždňa a podala výkon hodný majstra. Jednoducho nič nie je nemožné.

Stretli sa rôzne názory ľudí. Žiaľ väčšina mala len výhovorky ako sa to nedá. Výhovorky typu, že ona nerobí 12ky, nemusí sa starať o malé deti a domácnosť, … bla bla bla Áno výhovorky.

Iné názory, ktoré boli pre mňa osobne zaujímavešie a aj ma veľmi pobavili. „Ako to robí, že jej tie okuliare nespadnú. Aké ma bohovské nohy.“ …

Polož si otázku: Kto žije tvoj život?

Je to tvoj život. Ja tomu rozumiem, že ho žiješ najlepšie ako vieš.  Možno ti vyhovuje prísť po tej povestnej 12ke v práci. Zvaliť sa na gauč a otvoriť si pivo, chipsy a pozerať seriál čo práve beží v televízore. Potom sa však nečuduj, že sa ti dejú situácie veľmi podobné z tvojho „obľúbeného“ seriálu.

Rob veci inak

Kto chce robí veci inak. Ja mám rada po „12ke“ ísť behať. Aspoň občas. Krásne mi to prečistí myšlienky. Nájdem tak priestor na nové krásne a inšpiratívne nápady.

Ešte stále si myslíš, že sa to nedá? Stačí spraviť pár jednoduchých zmien. Niekedy vymeniť tú svietiacu bedničku, z ktorej vychádzajú sem tam až hrôzostrašné zvuky za niečo čo ťa skutočne baví. A hlavne poskytne tvojmu telu a duši oveľa viac hodnoty ako televízor.

Ja si myslím, že existuje niečo čo miluješ len si to posunul do ústrania, lebo… Milióny výhovoriek. Výhovorky nechaj pre iných. Ty máš na viac! Pretože si skvelá bytosť!

Choď do toho

Veď vidíš, že sa to dá, keď chceš. 🙂 Verím, že máš chuť to otestovať.

Vieš čo? Zaujíma ma to. Daj mi vedieť ako to dopadlo 🙂

P.S.: Daj zmene aspoň 3týždne. Nech sa stihne uložiť ako niečo čo už nieje nové.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.


 

Pošlite nás priateľom ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePin on Pinterest0Digg thisShare on Reddit0Flattr the authorPrint this page
 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*