Rýchlejší hosting a skvelé služby – základ od 1,44 Eur

rýchlejší hosting

Rýchlejší hosting. Občas niečo programujem na web. Samozrejme potrebujem spoľahlivý hosting so skvelou podporou. Našla som u susedov v Českej republike skvelý hosting.

Ceny za základný program majú už od 39 Kč/mesačne. Samozrejme je to cena bez DPH. V našej menej je to len 1,44 Eur bez DPH/mes. V balíku služieb nájdeš úžasné veci:

  • hosting pre 5 domén
  • 10GB priestoru
  • 1GB pre databázy
  • neobmedzený počet emailov

História spoločnosti

To je len malá ochutnávka toho čo všetko ti môže tvoj nový super hosting ponúknuť.  Históriu táto spoločnosť píše už od roku 1999, kedy začali poskytovať inštalácie a správu web serverov pre firemných klientov. Od roku 2007 poskytujú hostingové služby pod hlavičkou eBola.cz.

Vlastnosti, ktoré ti ušetria čas aj peniaze

Svoje aplikácie si nainštaluje jedným kliknutím:

– aplikácie ako sú WordPress, Joomla, Prestashop a mnohé ďalšie nainštaluješ kliknutím bez nutnosti odborneých znalostí. Ušetríš veľa času. Sleduj. Ani kávu si nestihneš vypiť a už to budeš mať hotové.

Automatické zálohovanie:
– tvoje dáta denne zálohujú a zálohy sa uchovávajú s históriu 7 dní. K zálohám máš prístup aj sem bez asistencie hostingovej spoločnosti. Za obnovenie dát tak nemusíš platiť ďalšie poplatky.
Grafické štatistiky prístupov:
– nájdeš spracované prehľadne v tabuľkách. Zistíš kto navštevuje tvoje stránky. Kedy presne, ktoré dni a z akého zariadenia a veľa ďalších užitočných informácií.
Keď uvažuješ nad webovými stránkami prípadne zmenou hostingu. Určite zauvažuj nad týmto hostingom. Ja budem najbližšie riešiť nového klienta a už veľmi reálne zvažujem, že mu ponúknem hosting práve na serveroch už spomínanej spoločnosti.

Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.


 

Pošlite nás priateľom ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePin on Pinterest0Digg thisShare on Reddit0Flattr the authorPrint this page
 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*