Ruženín, láska, vzťahy a iné pekné veci

láska

Ruženín je kameň lásky. Od pradávna bol prisudzovaný bohom lásky Amorovi a Erótovi. Určite ti neuniklo, že je to polodrahokam, ktorý sa využíval už od veľmi dávnych dôb. Je obľúbený najmä pre svoju krásnu ružovú farbu. Táto farba je preň typická.

Symbolom večnej lásky sú šperky z ruženínu. Značia tak aj nekončený mier a je jedným z najdôležitejších kameňov pre srdcovú čakru.

ruženín

Ruženín a láska

Vo vzťahoch dokáže posilniť partnerskú vernosť. Nezadaným pomáha nájsť šťastie v láske. V prípade krízy poslúži jeho ukľudňujúci účinok.

Láska má veľa podôb. Tento ružový kameň otvára srdce na všetky smery. Vnáša do neho vnútorne hojenie a lásku k sebe samému.

Keď chceš k sebe prilákať lásku vieš, že len kameň na to stačiť nebude. Rozhodne však vie pomôcť minimálne ozdobiť tvoje telo. Budeš sa tak cítiť lepšie a ešte krajšie.

Sprav si radosť a kúp si krásny ruženínový náramok pre seba alebo ho daruj.

Objednať TERAZ !!!


Pridaj sa na FB fanpage a žiadny článok ti neunikne.


 

Pošlite nás priateľom ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePin on Pinterest0Digg thisShare on Reddit0Flattr the authorPrint this page
 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*