O priateľstve

priatelstvo a laska
Priateľstvo je vzácny vzťah. Je mladá. Krásna a svojská. Rada cestuje. Mám ju veľmi rada. Keď sa pozriem na naše priateľstvo z hľadiska času. Poznáme sa len kratučko. Od leta.
Chcem ti povedať, že si úžasná priateľka 🙂 Viem, že ťa čaká ešte veľmi veľa krásnych cestovateľských zážitkov. Od tohto leta sme spolu zažili toľko športových a iných zážitkov. Veľmi si vážim naše neobvyklé intenzívne a krásne priateľstvo.

Páčilo sa mi ako si si po mňa prišla ako pre dieťatko do škôlky. Sedela som v mojej obľúbenej kaviarni. Ty presne vieš, kde ma máš hľadať aj bez mobilu. Písala som texty pre zákazníkov, keď v tom zrazu. Tieň predo mnou. Povedomá vôňa. Úsmev na tvári. Wááááááu. Bola si tam so slovami: „Poď už ideme cvičiť.“ Bolo to zaujímavé a tak nečakané stretnutie.

priatelstvo

Rýchlo som dopísala rozpísaný text. Zbalila notebook. Šup s ním do tašky. Beriem tašku a už si vykračujeme zabrané do rozhovoru, ktorý sme prerušovali smiechom, smer tréningová sála užiť si náš obľúbený Piloxing.

Cvičenie bolo ako vždy super. A nealko drink a príjemné rozhovory stihneme aj po cvičení večer. Sú to pre mňa inšpiratívne rozhovory.

Ďakujem, že byť Tvojou priateľkou smiem! 🙂 Teším sa na mnoho spoločných zážitkov.

Zuzy 🙂


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.


Pošlite nás priateľom ...Share on Facebook1Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePin on Pinterest0Digg thisShare on Reddit0Flattr the authorPrint this page
 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*