Prací prostriedok a najjednoduchší spôsob ako ho dávkovať

prací prostriedok

Poznáte to – trochu vysypaného prášku tam, na druhej strane stekajúca aviváž na fľaši a to všetko ešte zaberá aj dosť miesta. Čo v prípade, že máte obmedzený priestor na skladovanie pracích prostriedkov?

Máme pre Vás riešenie – Ariel – praktické kapsule, ktoré sa zmestia aj na poličku. Nájdite si tie svoje či už na biele ako aj na
farebné. Šetria miesto a pohodlne sa dávkujú – zabudnite na zvyšky a znečistený dávkovač na pracie prostriedky. Už žiadne stekajúce pracie gély.

Vyskúšajte vysokoúčinné Ariel kapsule, ktoré čistia do hĺbky a odstraňujú aj vysoko odolné škvrny už pri nízkych teplotách.
Jednoducho sa dávkujú a to tak, že ich stačí len pridať do bubna ku znečistenej bielizni. Kapsula sa úplne rozloží a zanechá po sebe iba čistú a voňavú bielizeň.

Ak už aj Ariel kapsule používate skúste vyskúšať tie naše dovezené z Rakúska len pre Vás.

ariel_pods.jpg


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne.


 

Pošlite nás priateľom ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePin on Pinterest0Digg thisShare on Reddit0Flattr the authorPrint this page
 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*