Moderná webstránka úplne jednoducho – ebook zdarma

moderna webstránka

Webstránky. Nádherné prezentácie na internete. Firmy, súkromné osoby tu predstavujú svoje produkty a ponúkajú svoje služby. A ty možno túžiš byť súčasťou. Pre niekoho je to ešte stále tvrdý oriešok. Hlavne, keď potrebuje prezentovať svoje produkty alebo služby. A pritom je to tak jednoduché. Všetko je možné robiť s absolútnou ľahkosťou. Stačí mať ten správny návod.

Dôležité je vedieť čo je to responzívna webstránka a design. Tento pojem vychádza z angličtiny Responsive web design. Znamená to spôsob akým je písaný html kód dokumentu. Tento kód ti zaručí, že sa bude tvoja stránka zobrazovať optimálne pre všetky druhy zariadení. Ako sú: mobily, notebook, tablety, a iné. Vďaka špecifikácii css3 (kaskádové štýly), tvoj krásny web rozpozná zariadenie a ukáže to čo má ukázať.

Moderná webstránka

Tieto veci môžeš zobrať aj len tak pre informáciu. Pretože k tvorbe svojej novej krásnej webstránky toto vedieť ani tak veľmi nepotrebuješ. Ponúkam ti možnosť stiahnuť si ebook, ktorý je zdarma. Dozvieš sa v ňom to čo potrebuješ vedieť. Nebudeš zahltený veľa informáciami. Napriek tomu dostaneš tie, ktoré ti pomôžu vystavať svoj web. Spravíš ho tak aby si bol s ním maximálne spokojný.

Práve jedna z hostingových spoločností vytvorila pre teba Ebook o tom ako vytvoriť svoj vlastný responzívny web. Dozvieš sa v ňom čo je to responzívnosť. Nájdeš tam rôzne bonusy v podobe užitočných linkov. Je tam aj odkaz na fotobanku. Kde môžeš čerpať z obrázkov, ktoré vieš použiť pre svoj webový projekt.

Tento ebook nieje príliš dlhý. Takže sa ti bude veľmi dobre čítať a prevedie ťa cestou pre teba možno ešte nepoznanou. Tvoja chuť tvoriť niečo pekné bude vzrastať tým ako sa budeš čoraz viac zdokonaľovať. V ebooku, ktorý je zdarma a je pripravený pre teba na okamžité stiahnutie. Nájdeš návod ako si pomocou CMS exoweb vytvoríš svoj vysnívaný webový projekt.


Pridaj sa na FB funpage


Pošlite nás priateľom ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePin on Pinterest0Digg thisShare on Reddit0Flattr the authorPrint this page
 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*