Látkové rolety – krásny dizajn, radosť bývať

látkové rolety

Už som ti na mojom blogu predstavila niekoľko druhov tieniacej techniky. Teraz tu pre teba mám niečo čo sa mi asi najviac dizajnovo páči. Je to krásne a môžeš to elegantne ladiť či už s farbou okna alebo interiérom danej miestnosti. Toto je podľa môjho názoru skutočná lahôdka medzi tieniacou technikou. Látkové rolety majú nádherný dizajn, ktorý si vieš zladiť s čímkoľvek a je to takmer len na tebe ako budú vyzerať. Môžeš mať v každej miestnosti inú farbu a stále to bude vyzerať skvele a moderne. Čo na to povieš? Ideš do toho?

roletka-klasik_2bayj72m

Látkové rolety sa budú páčiť aj tvojim deťom, či už sú menšie alebo väčšie. Už to nebude o tom: „Mami, oci ja ešte nechcem ísť spať.“ Keď tam dáš niečo pekné aj dieťa odhodí svoj strach z tmy a bude pokojne zaspávať. Rôzne hrúbky látok ti dovolia akoby manipulovať so svetlom. Takže ak má tvoje dieťa radšej trochu osvetlenú miestnosť z pouličnej lampy či mesačného príjemne rozprávkového svetla a nevadí mu ani spln, tak mu jednoducho dáš roletku z tenšej látky a je to vybavené. Do spálne či pracovne si daj hrubšiu aby bola pohodička pri práci a nočnej regenerácii tela a duše.

Možno sa pre deti robia aj špeciálne potlačené látky so zvieratkami alebo inými detskými motívmi. Toto som po pravde ešte nehľadala. Všetko je možné. Avšak, ak ťa to zaujíma podrobnejšie spýtaj sa v tejto firme: www.bezhmyzu.sk , kde nájdeš aj veľa iných zaujímavostí a možno vyriešiš niekoľko záležitostí naraz. Tam ti ochotne a radi odpovedia na tvoje zvedavé otázky ohľadne tieniacej techniky nielen látkových roletiek.

roletka-stresne-okno-2_u8e8qtzz

Čo sa týka delenia interiéru, asi by to bolo tiež jedno z možných riešení, ale na takýto účel mi prídu praktickejšie a elegantnejšie skôr vertikálne žalúzie alebo japonské steny.

Opäť som ti dala pár tipov na to ako si skrášliť bývanie či kanceláriu. Verím, že boli pre teba užitočné a určite sa môžeš tešiť na ďalšie. Aspoň budeš mať o čom premýšľať.

Pošlite nás priateľom ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePin on Pinterest0Digg thisShare on Reddit0Flattr the authorPrint this page
 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*