Interiérové žalúzie môžu byť výnimočné

Interiérové žalúzie

To čo považujem za takú klasiku sú z časti interiérové žalúzie. Kedysi sme doma mali také papierové žalúzie čo sa montovali medzi okná, boli žlté a keď som ich pri vytiahnutí zle zaistila to bol rachot 🙂

Teraz už samozrejme máme klasické interiérové žalúzie v striebornej farbe, lebo som také chcela kôli lepšiemu odrážaniu svetla. Farbu si môžeš zvoliť takmer akúkoľvek, dokonca existuje aj zlatý variant. Ak si nevieš predstaviť čo tým myslím tak sú to obyčajné žalúzie ktoré máš možno aj ty doma na okne. Keďže sú interiérové môžeš ich našróbovať kľudne aj do stropu, oddeliť a zakryť tak priestor, ktorý by nemal byť bežne videný 🙂 A keďže, ako som už spomínala, môžeš ísť do rôznych farieb, ešte to bude aj super vyzerať. A možno si to ani nikto nevšimne, že tam niečo schovávaš.

Interiérové žalúzie

Asi to bude znieť trochu divne no aj s niečím ako sú žalúzie je to občas veda. Veď uznaj, vybrať si správnu farbu aby sa ti dlho páčila, alebo vybrať či majú byť celotieniace alebo s tými malinkými otvormi cez, ktoré sa sem tam dostane dnu trochu svetla. A to nehovorím o vyberaní farby krytiek a retiazky to sa môžeš aj ľahko pomýliť.

Interiérové žalúzie

Keď som predávala tieniacu techniku tak som objednala k plastovým oknám domov aj žalúzie a vieš ako to dopadlo? „Práca chvatná, málo platná“ – objednala so síce správny rozmer, aj super krásne strieborné ako som plánovala, ale … áno je tam to nešťastné „ale“ objednala som tam striebornú retiazku so striebornými krytkami. Moje nervy, keď som to videla namontované na oknách vyzeralo to nooooo … vyzeralo to jednoducho inak ako som predpokladala, že to vyzerať bude. „Nevadí“ – pomyslela som si vtedy – aspoň budeme mať také žalúzie ako nik 🙂 A to som si vtedy hovorila odborník v odbore, ale veď som aj bola, len toto nejak nevyšlo. „Veď aj majster tesár sa utne“- so smiechom mi povedali kolegovia, keď som sa im pochválila, čo sa mi podarilo vyparatiť.

Interiérové žalúzie

Keďže nie každé okno má ideálny tvar aj ja som sa sem tam so zákazníkmi natrápila kým som vymyslela pre výrobu správny návrh na atypické okná ako sú rôzne lichobežníky, okrúhle okná, alebo len zrezané strany.

A tak máme doma krásne strieborné žalúzie už roky a ty máš aké? Ty ešte beháš ako naháč po byte a vidia ťa všetci susedia? No neviem :/ sprav s tým niečo 🙂

 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*