Aha moment ako súčasť tvojho života

aha moment

Aha moment. Pre niekoho možno až magické slovné spojenie. Kedysi som tomu vôbec nerozumela. Nevedela som si vysvetliť toto slovné spojenie. Zrazu sa to objavovalo okolo mňa čoraz častejšie.

Po niekoľkých seminároch zameraných na osobný rozvoj som pochopila a vtedy prišlo to: „Ahááááá, tak toto je ten aha moment.“ Prebehlo to celou mojou mozgovou štruktúrou a zrazu veci dávali začať iný význam.

Takéto niečo som zažila napríklad pri objavovaní NLP. Áno uvedomujem si to, zahlcujem ťa teraz možno trochu neznámymi pojmami. Tie však teraz nie sú až tak podstatné. Lebo to podstatné je, čo chceš spraviť ďalej so svojim životom. Vyhovuje ti stav ako zažívaš teraz? Chceš zmenu? Zamysli sa nad tým. Sám najlepšie vieš, že všetko dokážeš spraviť inak, lepšie, kvalitnejšie, hodnotnejšie. …

Aha moment

Prepáč ty ešte možno stále nevieš čo to je. Tak pre tých čo nevedia: Aha moment je ten moment kedy sa možno ťapneš dlaňou, ktorejkoľvek ruky do čela a tvoje ústa vylúdia zvuk „ahááá“. Toto je ten povestný aha moment. Vtedy ti veci nejak docvaknú. Ako keď ozubené kolieska zapadnú do seba. Zrazu sa ti akoby v hlave rozsvieti a ty si ochotný a schopný vidieť danú situáciu v inej súvislosti. Máš pocit, že si dostal skvelý nápad, ktorý keď zrealizuješ určite sa podarí. Toto sú tie „aha momenty“.

Pamätaj na to, že po tomto momente už nič nebude ako predtým. Budeš vidieť veci a ľudí inak. Lepšie, krajšie, … Si na to pripravený?

Napíš dole do komentára tvoje životné „Aha momenty“.


Pridaj sa na FB funpage a žiadny článok ti neunikne


 

Pošlite nás priateľom ...Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Email this to someonePin on Pinterest0Digg thisShare on Reddit0Flattr the authorPrint this page
 

Odber noviniek

Zapíš sem svoj email a získaj zľavu 10% na fotodarčkeky (hrnček biely, hrnček magic, tričko, vankúš) s vlastným návrhom na potlač. Vhodné ako aj ako darček.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*